Skip to content

Flavon Basic

Flavon Premium

Flavon Peak – denné balenie

Kvalita sa oplatí 

Zabezpečiť do vašej rodiny čisté koncentráty živín z ovocí a zelenín v ich prirodzenej forme, s vysokým obsahom Flavonoidov a komplexne – to je poslaním výrobkov Flavon. Každý jeden výrobok obsahuje čisté gélové výťažky z biologicky dozretých ovocí a zelenín, ktoré by sme mail dennodenne konzumovať. Vo výrobkoch preto dostanete mix zdraviu prospešných látok z rôznych superpotravín, ktoré sa tak môžu vzájomne podporovať vo svojich účinkoch. Vyživujú vaše telo komplexne, podporujú imunitný systém a obranné mechanizmy tela. Oproti syntetickým vitamínom majú obrovskú výhodu – nezaťažujú zbytočne vašu pečeň a celý organizmus. A navyše majú lahodnú chuť 🙂

Aké sú najvhodnejšie kombinácie výrobkov FLAVON?

 

Najúčinnejšia je vždy kombinácia užívania zeleninového a ovocného výrobku. Pozrite si užívateľmi najviac preferované kombinácie.

kombinácie (1)

Užívať ráno alebo večer?

Kedy užívať (1)

Základné pravidlo:

Ovocné gély je vhodné užívať prednostne počas dňa a zeleninové večer pre podporu detoxikácie a regenerácie vnútorných orgánov počas spánku.

KIDS a FUTURE – výrobky pre cieľovú skupinu detí a tehotných mamičiek kedykoľvek počas dňa.

Váš organizmus pre vyvážené fungovanie potrebuje v jednotlivých úsekoch dňa podporiť odlišnými účinnými látkami a k tomu je prispôsobené aj odporúčanie užívania výrobkov. Pozrite si, kedy je najvhodnejšia doba užívania jednotlivých výrobkov.

Využite výhody bezplatnej registrácie a plaťte menej za výrobky

Ako registrovaný člen si môžete kedykoľvek objednať kartóny výrobkov namiesto spotrebiteľskej ceny 162 € za zvýhodnenú cenu 135 €. Stačí sa len zaregistrovať a objednať. Z dôvodu objednávky za zvýhodnenú cenu je minimálna objednávka 1 kartón výrobkov v hodnote 135 €. Jeden kartón výrobkov znamená ľubovoľnú kombináciu 4 ks basic výrobkov, alebo 3 ks Premium výrobkov, alebo 60 ks denných balení Peak výrobkov.

SKÚSENOSTI

Chcete si objednať len menšie množstvo bez registrácie?

Výrobky (1)

Buďte bez obáv, výrobky si môžete objednať aj priamo od nás. Stačí si len vybrať konkrétne výrobky a stlačiť „Kúpiť“ . V Košíku si môžete vypočítať svoju objednávku aj cenu za dopravu. Ak vaša objednávka prekročí sumu 100 €, automaticky sa uplatní zľava z nákupu. Výšku zľavy vašej objednávky budete vidieť priamo pri objednávke. Nakoľko priama platba cez našu webstránku nie je možná – výrobky vám doručíme domov na dobierku slovenskou poštou.

Najčastejšie otázky o výrobkoch Flavon