Skip to content

Skúsenosti spokojných užívateľov:

Výrobky Flavon majú silný protizápalový a antioxidačný účinok. Výrazným spôsobom napomáhajú regenerácii organizmu a celkovému zlepšeniu zdravotného stavu. V žiadnom prípade ale nenahrádzajú liečbu.

SKÚSENOSTI

Skúsenosti spokojných užívateľov

testimonial-stars

Zlepšenie stavu cukrovky a nedokrvenia dolnej končatiny

 Mám cukrovku ll. typu, som liečená inzulínom. Na pravej dolnej končatine následkom nedokrvenia som mala bolesti a zmeny na pokožke. Na odporúčanie som začala užívať výživový doplnok od firmy Flavonmax v dávke: PROTECT 1 lyžičku ráno ,GREEN 1 lyžičku večer. Už o pár týždňov hladina cukru v krvi bola nižšia a celkovo som sa cítila silnejšia. Na kontrole po mesiaci diabetológ znížil dávku inzulínu z 2x31j. na 2x16j. Bolesti končatiny sa zmiernili, zmeny na pokožke nohy ustúpili. Dnes už som bez bolesti nôh a palce mám pekne prekrvené. Neprestala som užívať výrobky, lebo vitamíny, flavonoidy a polyfenoly majú veľmi dobrý účinok na celý môj organizmus, som oveľa vitálnejšia.

Nagyová Sarlota

Zníženie očného tlaku

Dnes som bola na kontrole u očného lekára, nakoľko mám Glaukóm – Zelený zákal. Dlhé roky používam očné kvapky na zníženie očného tlaku, čo som posledné dva mesiace vynechala, kvôli zvýšenej citlivosti očí a žiadala som očného lekára o výmenu lieku. Na základe mojej žiadosti boli znova vykonané vyšetrenia a bolo mi oznámené, že už nepotrebujem ďalšiu liečbu. Myslela som, že som zle rozumela. Rada by som Vás inšpirovala na užívanie výrobkov Flavon, pretože sa veľmi oplatí investovať do nášho zdravia. Viac ako dva roky užívam výrobky Flavon, konkrétne na začiatku kombináciu FLAVON GREEN a PROTECT 2x denne, momentálne, asi štyri mesiace kombináciu FLAVON GREEN a PEAK 2x denne. Výrobky sú nielen chutné a dobré, ale aj opravia v našom organizme zlé procesy, dodajú silu. S radosťou hovorím, že sú špička. Užívajte v zdraví, aby ste aj Vy mali veľa – veľa podobných skúseností, ako ja. Ďakujem Flavon

Hamelliová Júlia

Ustúpila alergia

Od detstva som mala alergiu na peľ, ale nebola som na to vyšetrená. Po 20-tke mi to prakticky potvrdil alergológ, keď som už mala špecifické príznaky alergie. Niekoľko rokov mi pichali vakcíny a brala som lieky na utlmenie príznakov. Lieky účinkovali len niekoľko rokov, ale neskôr alergické príznaky sa stali intenzívnejšími a trvali takmer celý rok. Prešla som k inej alergologičke, ktorá mi hneď povedala, že pri mojej rozsiahlej alergii nepomáhajú vakcíny. Často mi menila lieky, lebo mi už neúčinkovali. Musela som stále nosiť so sebou pohotovostný balíček s liekom a sprejom na priedušky, aby som predišla anafylaktickému šoku, lebo som mávala alergické záchvaty- dusenie, opuchnutie horných dýchacích ciest, čo môže byť život ohrozujúce. Vtedy som sa začala zaujímať o prírodné výživové doplnky, ktoré mi čiastočne pomáhali. No ale leto bolo aj tak ťažké, dusila som sa, preto som denne užívala spreje na priedušky a do nosa. Trápila ma aj stála únava. Približne pred 2,5 rokmi som začala užívať výrobok Flavon Max Plus, ale veľmi opatrne, lebo na ovocie a zeleninu som mala tiež alergiu a výrobky Flavon sú len z ovocia a zeleniny. No napriek tomu už po dvoch týždňoch užívania som zistila, že nie som unavená. Odvtedy som čerstvejšia, čulá, viac sústredená. Celé leto prešlo bez tých nepríjemných alergických prejavov a lieky, spreje som vôbec nepotrebovala. Bola som nadšená z toho, ako dobre sa cítim, viem voľne dýchať cez nos a cez deň nie som vôbec ospalá. Už 2,5 roka žiadne lieky neberiem na alergiu, dokonca prechladnutie mi prejde za tri dni a mám silnejšie, lesklejšie vlasy.

Chovanová Andrea

Zlepšila sa imunita detí, zmiernili sa alergia na bielkovinu kravského mlieka a intolerancia na laktózu.

Volám sa Monika, som mamou 4 a 2 ročného syna , ktorý trpia alergiou na bielkovinu kravského mlieka a intoleranciu na laktózu. Toto ochorenie sa prejavuje zväčša poškodením čriev a tým sa do tela nedostávajú vitamíny a laicky – potrava, ktorú dieťa prijíma ním len prechádza. Starší syn mal z tohto dôvodu oslabený aj imunitný systém , bol chorľavý a užívali sme prebiotiká, vitamíny a všetko, čo som verila, že mu pomôže. Prečo FLAVON KIDS? Nikde na trhu v lekárňach som nenašla vitamíny v tak vysokej koncentrácii bez chémie a konzervantov, a preto sme sa rozhodli ho vyskúšať. Na moje prekvapenie a aj okolie si všimlo, že syn do mesiaca začal viac jesť , vrátila sa mu zdravá farba a aj chorobnosť sa nám znížila. FLAVON KIDS deťom chutí , voláme ho džemík a užívajú ho 2x denne za malú lyžičku. Alergia a intolerancia im nevymizla, ale už nie je pre nás tak ohrozujúca nakoľko sa im upravil imunitný systém a deti sú vitálne. Stále im dávam jesť ovocie aj zeleninu, ale nie vždy ju zjedia , no viem, že majú dostatok vitamínov vďaka FLAVON KIDS a bez chémie.

Potočárová Monika

Ustúpenie alergie a celulitídy

Od detstva som mala alergiu, ktorá sa najvýraznejšie prejavovala, keď sa kosila tráva alebo bolo obdobie žatvy. Výrobky Flavon som začala užívať pred troma rokmi, konkrétne ACTIVE a GREEN – 2 lyžičky denne. Približne po štyroch mesiacoch užívania som si uvedomila, že som veľmi často zabudla užívať sprej „ventolin“ na alergiu, ktorý som predtým musela užívať každý deň, a napriek tomu som sa cítila dobre. V lete sme boli 3 dni na chate na Plešiveckej Planine – lúky krásne kvitli a ani raz som nemusela použiť svoj sprej. Sprej na Alergiu mám ešte pre istotu pri sebe, ale už si nepamätám kedy som ho naposledy použila, možno už prešla aj platnosť. Taktiež ma veľmi potešilo, že mi zmizla celulitída. Výrobky užívam naďalej a cítim sa vitálnejšia a v lepšej kondícii, čo si všímajú aj ľudia v mojom okolí. A na ich otázku, ako to zvládam, mám jednoduchú a priamu odpoveď: Dám si FLAVON každý deň. 

Hrušková Tímea

Zlepšila sa kvalita vlasov

Už vyše dva roky užívam kombináciu výrobkov FLAVON MAX PLUS a GREEN PLUS 2x denne. Jednu dobrú skúsenosť mám so zlepšením kvality mojich vlasov, čo zbadalo aj viacero mojich známych. Aj moja kaderníčka poznamenala, že moje vlasy sú znova také husté a silné, ako predtým ako som si ich začala farbiť. Viacerí, ktorí sa so mnou dva roky nestretli poznamenali, „ Ako dobre vyzeráš, ty nestarneš“ . Áno sú to moje kozmetické výrobky, ktoré účinkujú zvnútra.

Chovanová Andrea

Zníženie hladiny cholesterolu

Mal som problémy s vysokým cholesterolom, hodnoty mi stúpli až na 17 pričom norma je okolo 5. Začal som brať Flavon pred 3 rokmi (FLAVON GREEN a PROTECT, raz za deň). Po 3 mesiacoch, keď som išiel na kontrolu, lekár sa čudoval ako je to možné, že cholesterol mám v norme. Na vlastné rozhodnutie som vysadil úplne lieky na cholesterol, ktoré som bral už cez 12 rokov. Na ďalšej kontrole som mal cholesterol zase v norme. Lekár mi povedal, že nevie čo som robil ale nech v tom pokračujem.

Garaj Jaroslav