Skip to content

Štefan Balázs – Diamant elit

Od roku 2015 sa aktívne venujem network marketingu a vedeniu ľudí. Pravidelne organizujem webináre, školenia a firemné akcie. Zameriavam sa na rozvoj siete  a podporu partnerov našej firmy. Pôsobíme už spoločne vo viacerých mestách a  územiach Slovenskej a Českej republiky. Medzi moje najväčšie koníčky patria turistika, cestovanie a osobnostný rozvoj. Byť ochotný pracovať preto, aby mal človek lepší život považujem za kľúčové pre dosiahnutie úspechu.

flavon

Môj príbeh s Flavonom

Môj príbeh s Flavonom začal pred 7 rokmi, keď som prijal pozvanie na prezentáciu. Na tomto stretnutí som dostal odpovede na otázky, ktoré ma v tom čase veľmi zaujímali a čo viac – bol som otvorený zmene. Hľadal som overenú a serióznu možnosť pre dosiahnutie lepšieho finančného ohodnotenia, zdravého a energického života. Kľúčové bolo zbaviť sa pocitu viny, že sa chcem vytrhnúť z „priemeru“ a mať sa lepšie ako ostatní. Vďaka informáciám, ktoré som sa dozvedel mi bolo jasné, že som našiel svoju cestu. Nezabudnuteľný pocit bolo zistenie, že na to nie som sám a aj vďaka tomu som vytrval. S podporou mojich partnerov a firmy do môjho života prišli následne aj výsledky, ktoré čakajú aj na vás.

Ak vás môj príbeh inšpiroval neváhajte ma osloviť. Začnime pracovať spolu ako partneri hneď teraz a do vášho života vstúpia ozajstné výsledky.

ZÁSTAVA (1)
Rekreačné stredisko
Rekreačné stredisko
Firemná akcia
Firemná akcia
Firemné školenie
Firemné školenie

Povedali o mne

testimonial-stars

Neváhajte nás kontaktovať

Vyplňte prosím formulár, zaškrtnite o čo máte záujem a odošlite.

Okamžite vidíme váš email a čo najskôr sa vám ozveme a preberieme detaily. Samozrejme nás môžete kontaktovať aj priamo telefonicky..