Skip to content

Buďme parťáci vo firme
Flavonmax

Stabilná rodinná firma s 18 ročnou históriou, vlastným výrobným závodom, sídlom a rekreačným strediskom je obchodnou príležitosťou, ktorá vás jednoznačné má čím osloviť. Atraktívna rada výrobkov, po ktorých je dopyt a ktoré spotrebitelia môžu získať iba od vás a členov vašej
siete, vám poskytuje výhodu na trhu. Aj s našou partnerskou podporou môžete naplno využiť potenciál obchodného modelu, ktorý je jednoduchý a prehľadný. Pre získanie až 65% spätného prerozdelenia, ktoré je na trhu mimoriadne vysoké, sú stanovené minimálne požiadavky. Oplatí sa vám do toho pustiť!

18 JUBILEUM

O čo sa môžete oprieť?

Zvýšenie cien, riziko straty zamestnania, neistota okolo hypoték… Doba je neistá a podmienky sa zmenili. Je čas konať a zobrať svoj osud do vlastných rúk. Napriek tomu väčšina ľudí čaká na pomoc od Igora, alebo na zázrak a prejde popri množstve vynikajúcich možností bez povšimnutia. Viete si predstaviť mať aj vyšší rodinný rozpočet?

 

Koľko zarobím?

Určite je pre vás dôležitá otázka, ak sa do toho pustím koľko zarobím? A za akých podmienok?
Viete si predstaviť navýšiť svoj rodinný rozpočet o 300, 600, 1200 € alebo si zabezpečiť „západný príjem“? Odpoveďou je atraktívny kompenzačný plán. 65% zo základnej ceny celkového obratu výrobkov vo vašej sieti sa spätne prerozdeľuje vám a taktiež členom vašej siete vo forme provízií. Ako presne funguje zarábanie peňazí? Koľko zarobím ak dosiahnem lídrovské pozície?
Pozrite si nasledujúce video a nebudete váhať.

BODY

Darček navyše

Darček navyše v hodnote 135 alebo až  405 € poteší aj vás ☺

S Flavonom budete zarábať peniaze už od prvej chvíle a skrýva pre vás aj jedno prekvapenie, ktoré je dostupné aj bez dosiahnutia akejkoľvek lídrovskej pozície. Ak obrat objednaných výrobkov nových členov  vo vašej sieti dosiahne 40 bodov získavate okrem provízií z obratu aj jeden kartón výrobkov v hodnote 135 € ako darček. Ak dosiahnete 80 bodov – 2 kartóny v hodnote 270 € a ak dosiahnete 120 bodov získate 3 kartóny v hodnote až 405 € navyše k vášmu zárobku!! Takýto darček zaručene vyčarí úsmev na tvári vám a aj vašim budúcim parťákom!

body ukazka

Najčastejšie otázky o programe Flavon MAX